www.taller.ir

محصولات کفش های ورزشی

افزایش قد

کفش افزایش قد تنها برای افراد کوتاه قد نیست.

کفش افزایش قد تنها برای افراد کوتاه قد نیست.


کفش های ما توسط بسیاری از آقایان با قد کوتاه ، متوسط و حتی بلند مورد استقبال قرار می گیرد.

قد مشتریان ما بین 150 تا 185 سانتیمتر است، بنابرین کفش های ما تنها برای آقایان کوتاه قد نیست.

کفش های به بسیاری از آقایان از جمله نیروهای امنیتی و پلیس کمک کرده تا احساس اقتدار بیشتر و اعتماد به نفس بیشتر بکنند. ما به هیچ وجه معتقد نیستسم قد کوتاه عیب محسوب می شود که بایستی برطرف شود، ولی متاسفانه قد بلند باعث مزیت نسبی در جامعه ما می شود، افراد قد بلند جذاب تر و مقتدر تر به نظر می رسند.

بسیاری از آقایان از اینکه قدی زیر متوسط جامعه دارند راضی هستند ولی مسلما تمام آقایان از اینکه چند سانتیمتر بلند تر شوند بسیار خوشحال می شوند و احساس بهتری پیدا می کنند.


آیا فکر می کنید قد شما به اندازه کافی است که نیازی به کفش های افزایش قد ندارید؟
در تمام دنیا میلیون ها نفر از کفش های افزایش قد استفاده می کنند، چرا؟

 

شاید شما تنها تعداد کمی از افراد مشهور را شنیده باشید که از این کفش ها استفاده می کنند مانند تام کروز (بازیگر مشهور آمریکایی)

 

 

یا نیکولا سارکوزی(رئیس جمهور اسبق فرانسه) ولی افراد مشهور زیادی که شامل بازیگران ، سیاستمداران، هنرمندان و غیره می شود از این کفش ها استفاده می کنند.

مانند مایکل جکسون، برد پیت، سیلوستر ستالونه(175)، جیسون آلکساندر(165)، جورج کلونی (180) و یک لیست بلند بالا از افراد مشهور.

بسیاری از این افراد قد کوتاهی ندارند مانند برد پیت( با 181 سانتیمتر قد که یکی از جذاب ترین مردان جهان شناخته می شود) از کفش های افزایش قد استفاده می کنند.

این به خاطر این نیست که او می خواهد قد بلندتر باشد بلکه به خاطر این است که با این کفش ها ظاهر کلی زیباتر به نظر می رسد، بخصوص هنگامی که در کنار آنجلیا جولی با 173 سانتیمتر قد که کفش های پاشنه بلندی پوشیده می ایستد.کفش مردانه

به این دلیل است که بسیاری از آقایان با قد متوسط و بلند قد نیز هنگامی که در مراسم و جشن ها با لباس رسمی کت و شلوار ظاهر می شوند از کفش های افزایش قد به عنوان یک وسیله برای جذابیت بیشتر و شیک بودن استفاده می کنند.

 

بخصوص که کیفیت، زیبایی و استاندارد کفش های ما نظر خوش سلیقه ترین افراد را نیز به خود جلب می کند.

کفش افزایش دهنده قد بورلی هیلز

بورلیهیلز

کفش پاشنه پنهان

کفش پاشنه بلند مردانهکفش دامادی

افزایش قد با کفش مخصوص

کفش مخصوص افزایش قد

 

کفش بلند کننده قد

 

پاشنه مخفی

 

کفش افزایش دهنده قد

 

کفش افزایش قدSitelinkx by eXtro-media.de